dealers~DealerInfo

О салоне Стронг C

Компанія ПП «Стронг C» - офіційний дилер Mazda в Рівненській області. Компанія почала роботу в регіоні в 2000 році. У 2008 був відкритий новий концептуальний салон Mazda в місті Рівне. Сучасний просторий шоу-рум на 250 кв.м дозволяє розмістити весь модельний ряд Mazda без обмеження простору і світла.

 Комфортна зона відпочинку,  можливість доступу до інтернету Wi-  Fi, смачна кава зроблять Ваше  відвідування нашого центру  задоволенням.

 Компанія ПП «Стронг C» займається  продажем автомобілів, сервісом, а  також реалізацією запчастин і  відповідає корпоративним  стандартам Mazda. Станція  технічного обслуговування в день  обслуговує до 25 автомобілів Mazda. Станція технічного обслуговування Mazda оснащена найсучаснішим обладнанням. 
Компанія ПП «Стронг C» готова запропонувати Вам кращі умови, для придбання та обслуговування автомобілів Mazda і приємного проведення часу.

·         індивідуальний підхід до кожного клієнта

·         комплексний підхід до обслуговування автомобіля

·         cучасне технічне обладнання

·         кваліфікований інженерно-технічний персона

·         дотримання стандартів якості Mazda Motor Corporation

Mazda Motor Corporation - японська автомобілебудівна компанія, випускає автомобілі Mazda. Штаб-квартира знаходиться в місті Хіросімі (Японія).

Mazda - ім'я верховного зороастрійського бога Ахура Мазда, яка була співзвучна з прізвищем засновника концерну Джуджіро Мацуда.

Спочатку компанія займалася випуском мотоциклів. У 1960 році з'явився перший автомобіль виробника - чотиримісне купе Mazda R360. З 2007 року експорт автомобілів здійснювався в більш ніж 120 країн.

Компанія Mazda має багатий досвід розробки зухвалих за задумом, оригінальних концепткарів. Не всі, але дуже багато з новітніх розробок виходять на складальний конвеєр. І абсолютно всі моделі, що сьогодні випускаються, включаючи такі революційні, як Mazda MX-5 і Mazda RX-8, були колись концепткарами.