О салоне Тристар Авто Элит

Компанія Трістар Авто Еліт — офіційний дилер Land Rover та Volvo.

 

Наша компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку, про що свідчить зростаюча кількість клієнтів, більшість з яких стають постійними. Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт — наш Бос».

 

Трістар Авто Еліт пропагує новий підхід до автомобільного бізнесу. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство — це корпоративні цінності нашої компанії.

 

Ми працюємо,щоб запропонувати Вам кращі вишукані дизайни в безпечних автомобільних технологіях преміум-класу : більше можливостей для всієї родини з Volvo, потужність й динаміку Land Rover.

Щодня сервісна служба готова надати краще обслуговування Ваших автомобілів з кращим обладнанням, матеріалами та персоналом.

 

Наша команда створює кращі умови своїм клієнтам через програми лояльності в Трістар клубі.

Ми прагнемо подарувати Вам кращі переваги володіння преміум-автомобілем та відчути статус нашого кращого клієнта.

 

Для нас кожен клієнт — кращий, адже “Кращого не знайдеш”.

 

В автоцентрі Трістар Авто Еліт працюють відділи продажу оригінальних запчастин та фірмових аксесуарів, передпродажної підготовки тощо.

 

Автомобілі, які пропонує клієнтам Трістар Авто Еліт, повинні бути найкращих світових виробників, максимально безпечні для водіїв, пасажирів та навколишнього оточення, відповідати найновішим автомобільним технологіям та дизайнам, нести дух якісного життя й стилю; послуги в сервісному обслуговуванні базуються на постійному удосконаленні й виявленні небажаних ускладнень ще до самого процесу надання робіт відповідно до циклу «Планування-Виконання-Контроль-Коректування».

Персонал повинен бути компетентним, тобто мати відповідну освіту, професійну підготовку, кваліфікацію, досвід.Повинен бути підготовлений до запровадження й ефективної роботи системи якості й постійного покращення показників діяльності підприємства на основі підвищення задоволеності клієнтів. Для чого в організації повинна існувати система набору, підготовки, перепідготовки, атестації, мотивації персоналу та планування його кар’єри.

 

В організації повинен бути визначений необхідний рівень компетентності для персоналу, який виконує роботи, що впливають на якість продукції та послуг. Персонал повинен розуміти важливість своєї діяльності для досягнення загальних цілей підприємства в галузі якості.

 

Якісне обслуговування клієнта — перш за все це не тільки визначення вимог споживача до продукції та послуг , але й вимоги, що стосуються доставки товару клієнту й майбутнього його обслуговування, інші вимоги, виконання яких необхідне для більш повного задоволення потреб й очікувань клієнта.

Планова систематична робота по визначенню потреб у фінансових ресурсах й оптимізації їх джерел. Фінансові ресурси, якими володіє підприємство, повинні забезпечувати його стабільну роботу без загрози банкротства, а також приносити певний дохід. Потреба у фінансових ресурсах й доходи від їх використання повинні плануватись. Також повинні контролюватися досягнуті результати й вноситися необхідні корективи в діяльність.

 

Підприємство повинно знати свої інформаційні потреби, визначати й оцінювати внутрішні й зовнішні джерела інформації, перетворювати інформацію в знання, що корисні підприємству, використовувати дані й знання для вироблення стратегій, визначення й досягнення мети.

 

Підприємство повинно економно й раціонально використовувати природні ресурси й мінімально забруднювати навколишнє середовище.